Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » XIX. Kerületben kit ajánlanáto...

XIX. Kerületben kit ajánlanátok háziorvosnak? Elsősorban a Kispesti Egészségügyi Központban szeretnék valakit találni, mert annak a közelébe költözöm hamarosan.

Figyelt kérdés
Mindegy a neme, kora, a lényeg, hogy normális legyen, jó orvos és ne legyen bunkó. Ritkán vagyok beteg, de ha igen, akkor táppénztes papír miatt nem úszom meg az orvost, ezért kell viszonylag hamar bejelentkeznem majd költözés után.
2010. máj. 22. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem az egészségügyi központban van, de attól nem messze a Zrínyi 1.-ben Dr. Szicsek Judit... szerintem korrekt, rendes. Próbáld meg.

A rendelés 8-12 és 16-20 között van nála, váltakozva a hét napjain. Fejből nem tudom mikor, egyszer nézz el hozzá, egy próbát megér. Bejelentkezni ezen a számon tudsz nála, és akkor sorban állnod sem kell: +36/20/919-2401

Remélem nem számít reklámnak, hogy leírtam :S

2010. aug. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ő tényleg rendes-
2014. okt. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Őt választottad?
2014. okt. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!