Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gombás megbetegedéssel valaki...

Gombás megbetegedéssel valaki ment már ügyeletre?

Figyelt kérdés
Ellátták..? Esetleg kapott szájon át szedhető gyógyszert?

#gomba #szisztémás kezelés
2017. aug. 4. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt szokták mondani, hogy az ügyelet a sürgős problémák megoldására van, a többire ott vannak a szakrendelések.

Okoz olyan problémát, ami nem várhat hétfőig?

2017. aug. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sajnos nem, nem okoz. Bár rohadt nagy probléma, hogy az üzemorvos teljesen fogalmatlan, a háziorvos kenegetős vackot ad rá, a bőrgyógyászaton meg szeptemberre kapnék időpontot. RÖhely b***dmeg, hogy havonta 28-30 ezreket vonnak le arra, hogy ne kapjak semmit a pénzemért.


Mi kerül ennyibe?! A sok mutyizást be kéne szüntetni. Vagy had válasszam meg én, hogy hol szeretném magam biztosítani!

2017. aug. 4. 22:05
 3/3 anonim ***** válasza:

"Mi kerül ennyibe?! A sok mutyizást be kéne szüntetni. Vagy had válasszam meg én, hogy hol szeretném magam biztosítani!"


A sok és nagy kórház, a felelőtlenül megépített és fenntartott épületek, régi épületeknél az óriási belmagasságok és egyéb adottságok.

Minden erőforrásnak, kezdve a kórházi WC-ből ellopott papírtól egészen az orvosok munkaidejéig, a pazarlása.

Azok ellátása a befizetésekből, akik semmit vagy nevetségeset fizettek be.

És persze a mutyi, bár az nem az alsó szinteken számottevő.


A legutolsóhoz mit lehet hozzátenni? Túl sokan választanák, így fenntarthatatlanná válna a mostani rendszer, szóval arra nem fog lehetőséget biztosítani semelyik kormány.


Egészségügyis az egész családom, csak én lettem mérnök, szóval ez csak egy sima vasárnapi ebéd közbeni társalgás kezdete...

2017. aug. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!