Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A gastroenterológián milyen...

A gastroenterológián milyen fajta vizsgálatokat csinálnak?

Figyelt kérdés
Most kaptam beutalót soha sem voltam még mire szálmóthatok?Elég stresszes az életem depi pánikbetegség..Reggtől estig tartó hányinger és most már elmentem a dokimhoz!A gastro melett még tsh labor vizsgálat és psyhiátria is vár rám!Esetleg valakinek volt e már hasonl?
2017. aug. 9. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyomortükrözés. Idegi alapon van neked hányingered, csak magaddal b#szol ki, ha elmész gasztroenterológushoz.
2017. aug. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ezekkal a panaszokkal kezdetben csak egy hosszabb beszélgetésre, vérvételre, uh-ra számíts.
2017. aug. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én is egész napos hányingerrel, gyomorfájással mentem, nem volt elbeszélgetés, egyből tükröztek. Mondjuk nekem nem idegi alapon volt bajom.
2017. aug. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tükrözést nem vállalom!Gyomrom nem fáj csak hányinger..Idegeskedek izzad a tenyerem mindig szorongok mozgatom a lábam ha ideges vagyok!Nagyon rosz azt mondják többen depresszió pánikbetegség! :(
2017. aug. 9. 12:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Leírom az én sztorim. 2 éve kezdődött, hogy random rámtört a hányinger, gyomorfájás majd úgy éreztem, hogy futnom kell a wcre különben befosok:D, de nem volt semmi. Majd ritkán ténylegesen hasmenésem is volt. Minden reggel a buszon rosszul lettem, hányinger, lábremegés, levert a víz. Nem volt túl kellemes minden nap így iskolába menni. Elmentem a háziorvoshoz, ő megállapította, hogy pánikbeteg vagyok és felírt rivotrillt amit természetesen ki sem váltottam, kértem egy gasztroenterológiai beutalót helyette. Ott egy nagyon aranyos doktornővel átbeszéltük a panaszaimat. Kellett vinnem székletmintát, elküldött laktózvizsgálatra és kaptam időpontot hasi ultrahangra. Laktózvizsgálat során megitattak velem egy pohár laktózpor vizes oldatát és egy kis gépbe kellett fújni fél óránként és a kiírt értéket fel kellett írnom egy papírra. Kezdésnél mondták, hogy ha kétszer is 40 feletti értéket kapok, akkor kopogjak be mert akkor tuti az érzékenység. 3.alkalomra 112, 4.re 216 lett az eredmény. Azóta kerülöm a laktózos termékeket és semmi bajom. Ha akkor hallgatok az orvosomra most lehet, hogy gyógyszerfüggő vagyok:DD
2017. aug. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!