Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egyetem mellett sugárkezelés?

Egyetem mellett sugárkezelés?

Figyelt kérdés
Diagnosztizáltak ma jóindulatú daganattal, sebésszel majd beszélni kell, csak most szabadságon van. Kétféle kezelés lehetséges, vagy műtét vagy sugárkezelés. Most érettségiztem, és fel is vettek egyetemre, úgyhogy aggódom, hogy nem tudom elkezdeni. Igazából nem is tudom, hogy a sugárterápia vagy a műtét a rosszabb. Természetesen biztosan nem én döntök, de azért kíváncsi lennék, hogy a sugárkezelés mennyire nehezítené az egyetemlátogatást.

2017. aug. 10. 00:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A sugárkezelés mellett szerintem simán lehet egyetemre járni. A kezelésekre időpontra mész és maximum 15 perc egy kezelés.
2017. aug. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Kérhetsz az egyetemen egyéni tanrendet. Így kevesebb órán kell ott lenned. Ha el szeretnéd kezdeni az egyetemet, akkor ez a lehetőség a segítségedre lehet.
2017. aug. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. aug. 10. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!