Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Porckopásra/porclágyulásra...

Porckopásra/porclágyulásra melyik fájdalomcsillapító a legjobb?

Figyelt kérdés
Ibuproféneket próbáltam, de arra már totál immunis vagyok..Apranax Dolo jó lenne? Cataflamot is próbáltam, az sem használ.

2017. aug. 14. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ezek gyulladáscsökkentők, fájdalomcsillapítók és nem oldják meg a problémádat.Porckopásnál a porcokat kell építeni, táplálni, olajozni.Nekem a természetes glükozamin és kondroitinszulfátot, MSM-et tartalmazó aloe vera ital vált be a porcokra és az olajozásukra pedig a hyaluronsav, gyömbér és kurkuma kombinációja,amik még a gyulladást is csökkentik. A halolaj is jó gyulladáscsökkentő.Ezekkel sok jó tapasztalat van.Jobbulást!
2017. aug. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Már olyan sok ízületvédőt, meg porcerősítőt szedtem, mégsem váltak be. Januártól Condrosulfot, most a Donát próbálom, mellette ízületvédők, vitaminok, terhelés hatására azonban mindig előjön, hogy fáj..sajnos terhelnem kell, rendészetre jelentkeztem, ott meg nem kímélnek. Köszi a tippeket!:)

2017. aug. 15. 13:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Akkor érdemes lenne ezeket kipróbálnod. Élsportolók, olimpikonok is fogyasztják, használják.Doppingra is be vannak vizsgálva.Ha gondolod emailben tudok róluk orvosi cikket, tapasztalatokat is küldeni.
2017. aug. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!