Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen jutattás, adókedvezmény...

Starboy1 kérdése:

Milyen jutattás, adókedvezmény jár egy paranoid skizofrén embernek?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok és nem tudok dolgozni,probálkoztam már sok helyen de nem ment mindig feladtam, mentálisan beteg vagyok és képtelen vagyok dolgozni,még mindig anyukám tart el , egyre élet képtelenebb vagyok kérlek segitsettek, gyógyszereket is szedek,de még ígyse az igazi.leszálékolni nem tudnak mert nem dolgoztam még annyit.
2017. aug. 25. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmilyen. Sajnos nem tekintik munkaképességet korlátozó betegségnek a pszichés és mentális betegségeket.
2017. aug. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ez nem igaz. amikor nővérem sajnálatos módon zárt osztályra került, felajánlották, hogy leszázalékolják.
2017. okt. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!