Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy zajlik tiniknél egy...

Hogy zajlik tiniknél egy proktológiai vizsgálat?

Figyelt kérdés
Bocsánat ha valakinek undorítónak hangzik, nem tudom máshogy leírni. 17 éves lány vagyok, és majd proktolóhushoz kellene mennen. Az lenne a kérdésem, hogy ez a vizsgalat ilyenkor hogy zajlik. 165 cm vagyok és 50 kg. Vagyis nem vagyok kulonosebben magam es vékony is vagyok. Egy 2 méteres és 100 _kilós embert is ugyanúgy vizsgálnak? Mert ugye vékonyabb vagyok és szerintem ebből az adódik hogy kisebbek is a beleim. Szerintem egy akkora cső vagy nem tudom mi nem 'menne fel' nekem mint egy 2 méteres 100 kilós embernek. Ilyenkor ugyanúgy zajlik a vizsgálat és ugyanazokkal az eszközökkel vagy sem?

2017. aug. 30. 22:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Tudod....a kövér embereknek a zsírjuk több, és nem a belül nagyobb.
2017. aug. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

#1

Igen csak gondoltam h bagyobb a gyomruk es igy a beleik is

Meg szerintem egy 2 meteres ember mindenhol nagyobb mint egy 1.65 meteres

2017. aug. 30. 22:51
 3/18 anonim ***** válasza:

Jaaa, hogy te a magasságra is gondoltál azt hittem, hogy csak a testömeget nézted.

Szerintem ugyanúgy fognak vizsgálni.

2017. aug. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

#3

Tényleg? Csak mert az elégé érdekesen nezne ki...

2017. aug. 30. 22:59
 5/18 anonim ***** válasza:
Mindenkit ugyanazzal a 3-4 cm-es rektoszkóppal vizsgálnak meg.
2017. aug. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Mellékesen fontos, hogy előtte ne koplalj mert az hátráltatja a vizsgálatot, előtte pár órával is egyél nyugodtan, sőt kell is. Valamint teljesen fájdalommentes lesz és viszonylag gyorsan lezajlik ha nyugodt vagy, nem stresszelsz és ellazulsz.
2017. aug. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

#6

Csak eleve is faj, ugyh gondolom a vizsgalat alatt megjobban fog.

2017. aug. 30. 23:30
 8/18 anonim ***** válasza:
Elvileg nem fáj, legalábbis akik nekem meséltek a vizsgálatról, ők azt mondták.
2017. aug. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én 161 cm vagyok, 60 kg es voltam proktologusnal.Ugyanazt az eszkozt hasznalta mint barki masnal (engem egy nogyogyasznal hasznalatos kacsara emlekeztetett, es ott se tudok sokfajta meretrol...).

Azt feldugta a fenekembe es nezelodott.Fajni kifejezetten nem fajt, de kellemetlen, foleg a pucsito poz es annak tudata miatt hogy vki a fenekemben turkal.

Kb olyan jo mint egy huvelyi ultrahang.Kellemetlen, de kulonosebben nem zavaro es nem fajdalmas.

2017. aug. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

#9

Csak ugye a nogyogyasznal is van "szuz kacsa" nem tudom mi a pontos nee,ezert is hondoltam h itt is van valamo kisebb.

2017. aug. 31. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!