Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért fontosak ezek a kérdések...

Miért fontosak ezek a kérdések az üzemorvosi vizsgálaton, milyen következtetést vonna le ebből?

Figyelt kérdés
Új munkahely miatt ugye el kellett menni üzemorvoshoz. Olyan kérdéseket kaptam,hogy mit dolgoznak a szüleim, apukám hány évesen halt meg és miben, van-e testvérem. Ha azt mondtam volna,hogy mindkét szülőm makk egészséges, magasan képzett és felsővezető akkor előnyösebb a megítélésem? Vagy csak én nem értem ezt?

2017. szept. 3. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy a szülők hány évesen és milyen betegségben haltak meg, azt még értem, tőlem is megkérdezte a háziorvos, de csak azért, hogy az esetleges örökölt betegségek irányában vizsgáltasson ki, de a többit nem értem.
2017. szept. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tőlünk nem kérdeztek ilyeneket
2017. szept. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
És maga a vizsgálat miből állt?
2017. szept. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szenes43 ***** válasza:
Régebben el kellett menni egy laborvizsgálatra majd azzal megjelenni a munkaadó által leszerződött orvosnál amikor az rendelt. Egyszerű formaság volt s talán annyi haszna volt hogy néha kénytelen volt vér és vizeletvizsgálatot csináltatni a melós.Azért is kérdez a mostani orvos hogy valamivel indokolja a saját létét és a munkáltató által átutalt pénzét. Előnyösebb megítélés? Ha szükség van a munkádra akkor is alkalmaz a cég ha árva gyerek vagy és egészséges arra a munkára.
2017. szept. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!