Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Urologian kapok a vizsgalat...

Urologian kapok a vizsgalat utan valami hivatalos papirt?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, ami bizonyitja masnak is, hogy nincs semmi bajom es egezseges vagyok.


Igazabol egy szemolcs nott a nemi szervemnel es a baratnomnek szeretnem bizonyitani, hogy nem fertozes vagy hasonlo.


Kapok a vizsgalat vegen valami ilyesmi papirt vagy iratot, ami alatamasztja hogy minden rendben van?


2017. szept. 20. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyilván, minden orvos ad egy leletet. Egyébként a szemölcs fertözö dolog, könnyen el lehet kapni, ugyhogy nem mondanám, hogy minden rendben nálad. Gondolom ajánlani fog valami kezelést, nem tudom, hogy a fagyasztásos modszer hogyan müködik a nemi szerven, de vannak otthoni kezelések is.
2017. szept. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A helyzet az hogy meg szuz vagyok, ezert vagyok biztos benne hogy minden rendben nalam.
2017. szept. 20. 21:24
 3/5 A kérdező kommentje:
De koszi a valaszt!
2017. szept. 20. 21:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, de a szemölcs akkor is fertözö dolog, akár az uszodában is el lehet kapni, vagy kézfogással. Lehet, hogy inkább börgyogyászatra mennék vele. Sok sikert, sajnos nem olyan könnyü megszabadulni töle.
2017. szept. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kapsz ambuláns lapot, de szemölccsel nem urológiára, hanem bőr- és nemibeteg gondozóbe kell menni. Ott nézik meg, ha szükséges ellátják, és ott is kapsz természetesen ambu8láns lapot arról, hogy megjelentél. Ezen rajta van a diagnózis is.
2017. szept. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!