Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Le kell bootválni az intim...

Le kell bootválni az intim szőrzetet?

Figyelt kérdés

Hamarosan mennem kell egy alhasi ultrahang vizsgálatra, amit az urológus kért, és a húgyhólyagot fogják vizsgálni. Ehhez le kell borotválni a szőrt, vagy anélkül is elvégezhető a vizsgálat? Az orvos nem mondott ezzel kapcsolatban semmit, én pedig elfelejtettem megkérdezni.

Lehetőleg olyanok írjanak, akik átestek már ilyenen, vagy az egészségügyben dolgozik.



2017. okt. 1. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell.
2017. okt. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Nem, de jobban néz ki úgy. Fiú vagy lány?
2017. okt. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell semmit leborotvalni, az orvos nem a fazonigazitott szorzeteddel fog foglalkozni.
2017. okt. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Negyvenes férfi vagyok, nem szoktam borotválni. Az pont nem érdekel, hogy mi a divat.


Köszönöm szépen a válaszokat!

2017. okt. 1. 22:35
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az orvost nem érdekli a fazon, csak azt nem tudtam, hogy az uh. szempontjából mennyire probléma. Ha nem az, akkor marad így.
2017. okt. 1. 22:41
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha rövid akkor megkönnyíti a vizsgálat elvégzését. Azt gondolom elmondta, hogy inni kell előtte, és vizelni már csak utána szabad.
2017. okt. 2. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, mondta, hogy tele hólyaggal menjek.
2017. okt. 2. 06:13
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell levágni, csak egy kicsit lentebb szokták húzatni a nadrágot, így csak a felső része látszik ki a szőrnek.

A szőr nem zavaró, csak az, ha valaki vastagon bekrémezi magát, vagy kötés van a vizsgálandó területen.


Azért arra ügyelj, hogy ne úgy menj be, hogy pukkanásig tele van a hólyagod és alig bírod tartani, mert úgy elég kellemetlen a vizsgálat.

2017. okt. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos kommenteket!
2017. okt. 2. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!