Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fül orr gégészt keresek...

Fül orr gégészt keresek Szeged-Csongrád-Szentes-Szolnokon vagy a környéken? Nem számít ha magán úton drágább csak alapos legyen és tudja kezelni az orvostól való félelmemet.

Figyelt kérdés
2017. okt. 9. 09:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon szimpatikus dr Szabó Diána Szegeden.

Felhívtam a problémámmal, másnap már látni akart. Alapos, kérte, hogy hívjam sűrűn az állapotommal kapcsolatban. Volt, hogy ő hívott egy kezeléssel kapcsolatban. Nyugtatott folyamatosan, hogy ne izguljak, mindent megtesz, hogy meggyógyuljak és hogy jó kezekben vagyok.

Nem tudom, hogy van-e magán rendelése, de valószínűnek tartom. Engem a kórházba hívott be.

Mikor már látszólag rendbe jöttem, akkor is kért egy csomó vizsgálatot, hogy megbizonyosodjon róla, hogy tényleg minden rendben. Úgy köszönt el, hogy azonnal hívjam, ha bármi problémám van.

Nagyon kedves hölgy.

2017. okt. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!