Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nektek vérzett be mandulaműtét...

Nektek vérzett be mandulaműtét után a seb?

Figyelt kérdés
Nálam ez történt, ma jöttem haza a kórházból. Műtét után majdnem 1 héttel itthon bevérzett, aztán a kórházban még háromszor, így bent tartottak 4 napra. Hamarabb vált le a lepedék, mint kellett volna, eléggé piros volt a köpetem. E hét csütörtökön lesz 2 hetes a seb.

2017. nov. 13. 12:15
 1/4 anonim válasza:
Nekem a műtétet követő első éjszaka elkezdett belőle szivárogni a vér. Elkortyolgattam egy liter hideg vizet, attól elállt és onnantól kezdve nem volt vele gondom, többet nem vérzett be.
2017. nov. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem vérzett be, kicsit akkor vérzett mikor levált a lepedék de nem tartott sokáig. Egyik barátnőmnek vérzett be, de neki mint kiderült az orvos cseszte el a műtétet..
2017. nov. 27. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mit csinált rosszul az orvos?
2017. nov. 27. 10:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Pontosan nem tudom hogy mit cseszett el neki. Szerintem rosszul forrasztotta össze a sebet. Szegény megszenvedett vele.
2018. jan. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!