Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Bütyök műtétről tapasztalatok?

Bütyök műtétről tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Jövő hét szerdán megműtik a lábam, mert bütyök van rajta. Mennyi a gyógyulási idő? Mikor állhatok lábra? Mennyire fog fájni a műtét után? Mire kell odafigyelnem? Köszönöm a válaszokat.
2010. máj. 31. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Legalább 100 féle bütyökműtét létezik, ha nem több, attól függ neked mekkora. egyébként 8-12 hét a gyógyulás. Lábra, szerintem rögtön, hisz ebben ambuláns is van. egy ismerősömet így műtötték, rögtön haza is mehetett.

A megfelelő kényelmes, és egészséges lábbelire. Talán ez a legfontosabb. Egy ideig csak papucsot tudsz majd viselni. A gyógyulás menete,ápolása, orvosi utasítás szerint:D

2010. máj. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hála az égnek nekem nem volt még ilyen gondom, de amikor másra mütöttek és kórházban voltam, a szobában lévő társaimnak hasonló mütétje volt. Sajnos a két betegből mindkettőnek már volt ezt megelőzően hasonló mütétje. (visszanőttek)
2010. jún. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egy ismerösöm által tudok nyilatkozni,azt mondta pokoli fájdalmas utána,és sajnos visszanő:-(.
2010. jún. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!