Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kiir a orvos ha az igazat...

Kiir a orvos ha az igazat mondom vagy inkabb kamuzzam hogy beteg vagyok?

Figyelt kérdés

Nem szeretnek hazudni de kockaztatni sem akarok...


Utalom a munkahelyem. Eddig elviseltem a szorongast merz muszaj volt de mat a felmondasi idom toltom es mar nincs erom elviselni az egeszet.


El szeretnek menni vagy ket het tappenzre. De nem tudom az orvosnak mit mondja miert. (sajnos 2 honap a felmondasi idom szoval nem kerem a fel labon is kibirod tanacsokat)

Koszi.


2017. nov. 16. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
A döntést végső soron neked kell meghoznod (te tudod a legjobban, milyen viszonyban vagy a háziorvosoddal). Mindazonáltal szerintem elég nehéz olyan tüneteket színlelni, vagy olyasmit kamuzni, amivel 2 hétre kiírnak. Én akkor már inkább megmondanám az igazat, max. elbukom.
2017. nov. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
házi orvos függő. Valaki azt szereti ha igazat megmondják és boldogan elenged, valamelyik pedig nem szereti.
2017. nov. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én megmondanám, az orvos úgyis tudja, hogy hazudsz, tovább náthával, vagy hányingerrel nem ír ki 3-4 napnál tovább.
2017. nov. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!