Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Derék becsípődéssel táppénzre...

Derék becsípődéssel táppénzre "kell" vennie a háziorvosnak?

Figyelt kérdés

Tegnap olyan szinten becsípődött a derekam, hogy alig bírok mozdulni. A szemem belekönnyezik, ha úgy mozdulok.


Holnapra nem leszek olyan állapotban, hogy képes legyek dolgozni. Ezért megyek az orvoshoz. Valószínű, hogy táppénzre vesz?


2017. nov. 19. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. nov. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az egészben az az érdekes, hogy vannak időszakok tegnap óta, amikor olyan, mintha nem volna semmi gáz. Aztán a "semmiből" belenyilall, vagy ha úgy mozdulok, akkor csillagokat látok. Tehát vmennyivel éppen most jobbnak tűnik, de úgy nem lehet dolgozni, hogy kiszámíthatatlanul belenyilall, vagy csillagokat idéz elő egy-egy mozdulat.
2017. nov. 19. 15:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Neeem, felír izomlazítót, kell ennek pár nap, felvesz betegszabira /15 nap betegszabi jár utána táppénz/

nekem volt a hátamnál csípődött be levegőt alig bírtam venni kaptam szurit, csodálatos volt:)) hirtelen hajoltam le!

Kellett pár nap...

2017. nov. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3


Köszi szépen!

Igen, azt tudom, hogy először van 15 nap beteg szabi, és azután van a táppénz. Én is arra gondoltam, hogy betegszabadságra kiír-e. Bocs a pongyola megfogalmazásért.


Nálam az a gáz, hogy mostanra van időszak, amikor úgy tűnik, "minden rendben", aztán váratlanul jön a fájdalom.

Tehát lehet, hogy amikor éppen ott leszek, "nem lesz gond" látszólag. Csak úgy alaphangon fáj, amit már kezdek megszokni, és aztán hirtelen jön az élesebb fájás.

2017. nov. 19. 23:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Szívesen! Hát nem túl jó, elég egy hirtelen mozdulat, boltban, bárhol...akkor hogy megy haza ugye az ember..:)

meg ilyenkor az izmok bemerevednek reflexből!!!! ezért kell a lazító. Állítólag melegíteni nem szabad../?/ tehát infra stb.. mi a helyzet?

2017. nov. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én mondjuk szurit kaptam de mondom levegőt nem tudtam venni mert a mellkasizmok reflex-szerűen bemerevedtek csak pihegtem a kocsiban elég ijesztő volt :) aztán még Mydetont a háziorvostól..de tényleg kellett pár nap, kettő-három..

Hozzáteszem ez 30 éves koromban volt és nő vagyok :)

Jobbulást kívánok!

2017. nov. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Korán reggel voltam orvosnál. Krémeket és gyógyszereket írt fel. Valamint nyugalmat... Mondta, hogy használjam, amiket felírt, és reméljük, az segít. Pár nap múlva kell visszamennem, nem is volt kérdés számára, hogy táppénzre vesz-e. Csak annyit kérdezett, hogy dolgozom-e, mert akkor írja is, amit kell.
2017. nov. 20. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!