Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mire számítsak először a...

Mire számítsak először a gasztroenterologián?

Figyelt kérdés
Januárban kell mennem, ezelőtt csak egy vérvétel volt. A panasz gyomorsav. Ég a torkom tőle sokszor, hányingerem van nagyon, ezelőtt hánytam is. Házi orvos írt fel savlekötőt, azóta nem hányok, de hetente két nap biztos hogy szörnyű émelygéssel telik. Házi orvosom szerint lesz gyomortükrözés, 24 órás pH mérés. Olvastam, hogy teljesen éhgyomorral kell menni. Na de első alkalommal ugye nem ez lesz? Írjátok kérlek le minden tapasztalatot! Nektek mi volt először? Milyen volt a vizsgálat stb
2017. nov. 19. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem annyi volt először,hogy felvették az adataimat,kórtörténetet,aztán az orvos elmondta,hogy milyen vizsgálatok szükségesek és melyikre mikor kell jönnöm. Azt hiszem, 1 hétre kaptam időpontot tükrözésre.
2017. nov. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Először még egy általános vizsgálat lesz a gasztroenterológián, majd ott adnak időpontot tükrözésre.
2017. nov. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi volt első alkalommal végülis?
2018. máj. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

A gasztroenterológián először csak beszélgettünk, kérdezgetett a doki a bajaimról,betegségek tünetek panaszok stb,majd elmondta a további vizsgálatok szükségességét.

Végül "csak"gyomortükrözésre küldött.

2018. máj. 12. 07:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Uhh

és elmentél?

vagy még vársz az időpontra?

2018. máj. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Elmentem, bár rettenetesen féltem,hogy milyen lesz.

De túléltem, remélem többet nem lesz ilyenben részem.

😐

2018. máj. 12. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!