Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az iskolaorvos miért nem...

Az iskolaorvos miért nem csinál semmit a diákokkal?

Figyelt kérdés

2017. nov. 26. 14:09
 1/10 anonim válasza:
50%
Mire gondolsz? Nem kezeli őket ha betegen bemennek hozzá?
2017. nov. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Az én iskolaorvosom sosem adott be injekciót, csak a védőnő. Sosem pecsételte le az oltási könyvemet. Sosem küldött vérvételre hogy megnézze a vérképemet.


Tény: Minden nap más iskolában praktizál, ahogy a többi kerületi iskolaorvos.


DE: Ha pl: lepecsételné az oltási könyveket, netán lenne szíves beadni a kötelező injekciókat a gyermekeknek, nem lenen annyi járvány mindenütt!


Ha elküldené évi kétszer vérvételre a gyermekeket(írna beutalót), akkor nem lenne annyi probléma.


Normális látásvizsgálatot se csinátl soha nálam. Pedig rengeteg szembetegséget ki lehetne szűrni, kezelésre lehet küldeni a gyermeket, ha szemész szakorvoshoz küldi beutalóval a beteget.


Bármi gond volt ,sosem volt ott az iskolaorvos, hogy kihívja a mentőket, vagy adjon egy antihisztamin injekciót egy gyermeknek, ha megcsípte a darázs.


Példának mondok egy lányt és egy fiút (egyidősek, de más iskolába jártak, két külön sztori). Mind a kettő leukémiás-a lány meg is halt azóta.


Szerintem ha az iskolaorvos elküldte volna a vérvételre mindkettőt, akkor nem akkor derült volna ki a baj, amikor már régen a testükben ott volt a probléma. A fehérvérsejt számon, monocytákon, és a legtöbb alkotóelem süllyedési képén lehet látni, hogy van probléma az ember szervezetében. MIÉRT?!! Miért nem végzi úgy a dolgát egy orvos, ahogy kéne neki?!

2017. nov. 26. 14:14
 3/10 anonim ***** válasza:
Amiket felsoroltál, pl. vérvételre küldés, stb., azok a háziorvos feladatai, nem az iskolaorvosé, olvass utána az iskolaorvos feladatainak.
2017. nov. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
Te kéred számon az iskolaorvost? Röhej. A többi iskolai dolgozóval meg vagy elégedve? Igazgató, tanárok, takarítónő?
2017. nov. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nálunk nemhogy egy fájdalomcsillapítót, egy tetves ragtapaszt alig sikerült kikönyörögni.

Mikor bementem fal fehéren brutális fejfájással, hányingerrel (már az a tanár zavart el oda akit amúgy nem érdekel melyik diák hogy érzi magát) adott egy b12 vitamin kapszulát hogy ettől elmúlik, kérdezem mi lesz ha nem, "akkor kihányod" majd visszaküldött órára, mondván jól vagyok, nem enged haza, délután mikor hazaestem be az ágyba, 39.5-ös láz, influenza... ennyit az iskolaorvosról, jobb is hogy nem csinál többet.

2017. nov. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Valahol meg kiakadnak,hogy túllépi a hatàrokat,meztelenúl vizsgálgatna,nemiszerveket,meg melleket fogdosna.Na az se jó éppenséggel.
2017. nov. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
7/9 megértem mért ìrtad ezt nagyon is.
2017. dec. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert egy pedofil bunkó perverz állat!! Ennyi!
2017. dec. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 szenes43 ***** válasza:
Az iskola eleget tesz annak a rendelkezésnek hogy van iskola orvos. A orvos meg több helyről beszedegeti az érte járó díjat. Van területileg gyermekorvos aki tovább küld vizsgálatokra ha panaszod van,felnőttként meg ott a háziorvos. Általában a szakorvosok a tünetet kezelik és nem annak a kiváltó okát fedik fel és szüntetik meg.
2017. dec. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
22%
mert egy pedofil bunkó állat...ennyi.....
2017. dec. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!