Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Valaki tapasztalta már, hogy...

Delusion kérdése:

Valaki tapasztalta már, hogy fülmosás után rosszabbul/máshogy hallott?

Figyelt kérdés

Korábban azt tanácsolták, hogy menjek el inkább fülmosásra mindenféle otthoni praktikák helyett. Ma így is tettem.


Az orvos megvizsgált előtte, nem írom le részletesen, de a kapott papír alapján minden rendben volt; megállapította, hogy a jobb fülemben valóban szükséges a fülmosás (jóval erősebben is zúgott az a fülem, úgyhogy ez a konklúzió nem lepett meg). A klasszikus vesetál-farkasfecskendős kombinációval az asszisztens nagyjából ötször belespriccelt, majd mondta, hogy készen vagyunk. Kérdezte közben, hogy fáj(t)-e; kellemetlen volt, de nem fájdalmas. Utána megvizsgált az orvos, nem talált rendellenességet, az ambuláns lapon az szerepel, hogy mindkét oldalon ép dobhártya.


Ennek ellenére két problémát is érzékeltem az elmúlt órák folyamán. Egyrészről bizonyos hangoknál, mozdulatoknál egy susogó hangot hallok, másrészről mintha a bal fülem el lenne dugulva, nyomás lenne benne, vagy nem is tudom. Ez utóbbi azért is értelmezhetetlen, mert ahhoz a fülemhez nem nyúlt semmi és senki. Mindkét fülemre hallok; nem szédülök.


Nem vagyok gyerek; tudom, hogy nem itt fog megoldódni töretlenül a probléma...de ettől függetlenül érdekelne, hogy másnak voltak-e hasonló tapasztalatai. Köszönöm.


2017. nov. 28. 14:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem kene ezt erezned.

Menj vissza. Ha teheted maganorvoshoz menj. En ugy tudom hogy a fulmosas nem egeszseges. Az en magan dokim egy hosszu palcaval szedi ki egyben a zsirt, nem erzek semmit belole.

Otthoni praktikat sose alkalmaznek.

2017. nov. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!