Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tb hátralék fizetése alatt...

Tb hátralék fizetése alatt jár ellátás?

Figyelt kérdés
Ha a Hátralék fizetésére kérek részletfizetést és az alapján fizetem be az elmaradást, az orvosnál továbbra is ugyan úgy kijelzi hogy nem vagyok jogosult az ellátásra? Vagy ha fizetem úgy már "minden rendben van"?

2017. nov. 30. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem "jár", de megkapod. És kijelzi!
2017. nov. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

És az idő alatt az ellátásra nekem kell fizetni később valamit?

2017. nov. 30. 20:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell fizetned az orvosnál. Akkor sem kéne ha a kisujjadat nem mozdítanád a hátralékod kifizetésére, ugyanis ez minden állampolgárnak jár akinek van érvényes taj kártyája. Az, hogy a jogviszonyod tisztázatlan, nem fizetted magad után csak adótartozást keletkeztet, amire az orvosnál felhívják a szíves figyelmedet, de ugyanúgy kötelesek ellátni minden állami ellátó intézményben. A piros lámpa a rendszerben érvényes taj kártyát de rendezetlen jogviszonyt jelez, ezt rengetegen nem tudják. Azt hogy a lámpád mikor vált majd zöldre nem tudom, lehet hogy csak a teljes tartozás kifizetése után.
2017. dec. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem!

Köszönöm szépen a válaszokat! Ment a zöld kéz 🙋

2017. dec. 1. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!