Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Felnőttnek kell rendelkeznie...

Felnőttnek kell rendelkeznie oltási kiskönyvvel?

Figyelt kérdés
Most ugye a bárányhimlő elleni oltás kötelezővé tétele kapcsán olvastam egy cikket,és erről jutott eszembe ez a kérdés. Ugyanis tőlem az utolsó emlékeztető(?)oltás beadása után(8.-ban? vagy 10.-ben?)elvették az oltási kiskönyvemet,azzal,hogy "majd kapok egy újat". De ugye nem kaptam újat,tehát most gyakorlatilag nincs ilyenem. Szóval az lenne a kérdésem,hogy felnőttként(19éves vagyok jelenleg) nem kellene rendelkezzek oltási kiskönyvvel?

2017. dec. 20. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Kell
2017. dec. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen
2017. dec. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha oltást akarsz kapni, akkor rendelkezned kell oltási kis könyv-el. Ezt 100.- Ft ért a papír és nyomtatványboltba neked kell megvásárolnod.
2018. febr. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vegyél magadnak -
2018. szept. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!