Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A vérvétel előtt mért nem...

Sssaszem kérdése:

A vérvétel előtt mért nem adnak olyan érzéstelenítőt spray formába?

Figyelt kérdés
A vérvétel előtt fertőtlenítőt fújnak ami miatt az agy azt hiszi, érzéstelenítő.

2017. dec. 26. 20:34
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Inkább megváltás a fájdalom helyet minthogy ott szenvedjek és várjam a halált. Durva ez tudom, de jobb nem fájdalomba élni.
2018. aug. 10. 15:52
 12/14 anonim válasza:
100%
Emla krém nagyon tuti. Kár, hogy az én gyerekkoromban még nem volt. A fiam karját egy órával a szuri előtt kenem be. Én is kipróbáltam, sőt, magam is használom. Ha egyesek ki is röhögnek, ettől 37 évesen is parázok, egész életemben paráztam, összeesek. Miért kéne ezt átélni, hogyha ki lehet védeni?
2019. aug. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os válaszoló! Március 26-án műtötték az epémet, mert epekövem volt és képzeld nem volt annyira vészes a fájdalom, hogy ne bírjam ki. Ja és a műtét után kaptam fájdalomcsillapítót, így elviselhetőbb volt a fájdalom.
2019. szept. 12. 19:45
 14/14 A kérdező kommentje:
Na ezért nem akar a nők 50%-a gyereket, mert akkor vérvételre kell járniuk a terhesség miatt. Ezért nem szülnek gyereket manapság, mint régen. A vérvétel miatt nem fognak majd gyereket vállalni soha az életben.
2019. dec. 9. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!