Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szeretnék a háziorvosnál...

Szeretnék a háziorvosnál készíttetni egy egészségügyi alkalmassági papírt, mi ennek a menete?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy pénzbe kerül-e, ha igen mennyibe, mi ennek a menete, és egyáltalán miből áll maga a vizsgálat, illetve vinnem kell-e valamit?
2010. jún. 3. 18:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
munkaalkalmassági vagy a jogsialkalmassági pénzbe kerül
2010. jún. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tehát akkor az OKJ-s az nem? Mert Grafikus OKJ-s képzésre szeretnék menni, és ez az egyik követelmény, gondolom pl. a szem élesség miatt, és nem tudom mert mindenki mást mond nem látok tisztán a témában.
2010. jún. 3. 18:32
 3/11 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék, nekem sulihoz kéne.
2010. jún. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Melyik suliba akarsz menni grafikusnak?
2010. jún. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Medgyessy Ferenc Gimnázium, Debrecen

Lassan hóvégén jelentkeznem kell, és még sehol sem vagyok a dolgokkal, kicsit izgulok.

2010. jún. 3. 18:41
 6/11 anonim ***** válasza:
Hajrá, nekem is grafika és sulihoz kell:)
2010. jún. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Na tök jó, akkor van egy sorstársam is. :) Amúgy utána néztem pár helyen, különféle alkalmassági vizsgálatok vannak, van amelyik igen borsos árban. :S Szóval remélem ilyen oktatás jellegű alkalmasságiért nem kell fizetni, vagy csak keveset.
2010. jún. 3. 18:58
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát én is remélem, hogy nem megy rá a gatyám.. lehet, megkéne tudakolnom, milyen vizsgálatokból áll az alkalmassági és egyenként elvégzem sztk-ban..:)
2010. jún. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

én is első félévig grafikusnak tanultam elsősen, tök mindegy, hogy mi van a szemeddel, ha van hozzá szemüveged.. viszont hallottam olyanról, hogy pécsen például ha szemüveges vagy már fel sem vesznek. volt szobatársam akart oda felvételizni, de szemüveges, így nem vették fel..

bodajki suliban nem volt probléma, hogy szemüveg van rajtad. ennyit tudtam segíteni

2010. júl. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, végül találtál orvost? Mennyiért csinálták? Hasonló cipőben járok..
2011. jan. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!