Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Budapesten hova tudok menni...

Budapesten hova tudok menni nőgyógyászati sztk-s rendelésre úgy hogy kaposvári a bejelentett lakcímem? Vagy női magánorvos is szoba jöhet ha tudtok olyat aki 5ezernél többet nem kér el.

Figyelt kérdés

Nemrég költöztem fel es már ideje lenne egy szűrővizsgálatnak és gyógyszer felíratása. El látnak valahol így is itteni kórházban vagy vissza kell mennem Kaposvárra es ott elintézni ezeket? Mert az ottani kórházban nincsen női orvos csak férfi.. vagyis volt de babája lett es így már nem dolgozik. Elmennék Bp-n magándokihoz is csak 5ezernel többet nem nagyon szeretnék fizetni egy pár perces vizsgálatért. Ha tudtok ilyen női magándokit aki kb ennyit vagy kevesebbet kér el azt megköszönném! de gondolom oda hozzá is budapesti bejelentett lakcím kell?

Előre is köszönöm a válaszokat!:)



2018. jan. 3. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mert a Keletinel van egy nőgyógyász aki bárkit fogad de azt hiszem csak 23 éves korig. Ha leírod hány éves vagy akkor megadom az adatait.
2018. jan. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia! 18éves vagyok

És azt tudod hogy mennyiért dolgozik?

2018. jan. 4. 13:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha egyetemista vagy, akkor az egyetem oldalán érdeklődj, hol van az egyetemi orvos rendelője, meg egyéb szakrendelések...
2018. jan. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egyetemista.de azért köszi a választ! Ment a zöld kéz
2018. jan. 4. 19:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia első vagyok, akkor nyugodtan mehetsz oda, és ingyenes, nekem bevált,viszonylag rendes is , 1076 Péterfy S.u.8. I.em.144-es szoba, régen voltam ott, akkor sem pesti volt a lakcímem de mindig fogadtak
2018. jan. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Most kerestem ki a címet, látom már más az orvos, és eddig az alagsorban volt nem az emeleten, de tuti hogy fogadnak, ide ebbe a kórházba sokan járnak vidékiek
2018. jan. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon köszönöm a választ:) és annyit kérdezhetek hogy női orvos rendel ott?
2018. jan. 5. 12:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Már nem, már férfi,de amúgy szerintem a férfiak rendesebbek
2018. jan. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

az a baj hogy a férfi orvosoktól egyszerűen irtózok es gyomorgörcsöm van tőlük.. de ha nem lesz más muszáj leszek..

de nagyon szépen köszönöm a válaszodat!:) ment a zöld kéz!

2018. jan. 5. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!