Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ez meddig normális? (SOS LENT)

Ez meddig normális? (SOS LENT)

Figyelt kérdés
Mononukleozis után honapokig tartó rosszullét hányás hányinger hasfájás, még mindig nem múlt el?
2018. jan. 6. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Orvos mit mondott?
2018. jan. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Barátnőmről van szó, azt mondta hogy normális a hasfájás a hányinger a gyengeség máj értékei már jók és a lépe is !
2018. jan. 6. 13:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nem bántani szeretnélek, de pár naponta kiteszed ezt a kérdést. Értem, hogy aggódsz a barátnőd miatt, de nem itt fogod megtalálni a választ.

Ha nem bíztok az orvosotokban, akkor menjetek el egy másik dokihoz is, esetleg egy harmadikhoz.

Mi látatlanban nem fogunk tudni erre megoldást adni, mert semmit nem tudunk a barátnőd betegségének a lefolyásáról.

2018. jan. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már ne is haragudj meg, de én most írom ki elsőnek ezt a kérdést :)
2018. jan. 6. 13:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor viszont érdemes egy kérdés kiírása előtt használni a keresőt, mert pl kb ugyanezt a kérdést az elmúlt hetekben vagy 4x megkérdezték....
2018. jan. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sürgősen váltsatok kezelőorvost!!
2018. jan. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kb 1%-a aki átesett rajta, sosem lesz a régi. Remélem barátnőd már jobban van.

Nekem 14 éve volt, azóta folyton beteg vagyok, immunitásom 0, lépmegnagyobbodás is visszamaradt, a májam regenerálódott, de ezer bajom van azóta. Ja és pozitív időnként az Igg érték is, mintha újra és újra átesnék rajta. Zseniális egy betegség:)

2023. ápr. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!