Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az üzemorvoshoz ebben az...

Az üzemorvoshoz ebben az esetben kell vinnem egyéb papírt hogy alkalmasnak ítéljen?

Figyelt kérdés
Vendéglátásban dolgozok és az orvos legtöbbször mindenbe beleköt. Nekem eddig nem volt ezzel semmi gondom de néhány hónapja elkezdtem orvosi javaslatra egy enyhébb pszichiátriai gyógyszert szedni. Az alkalmasságiban benne vannak a pszichés tényezők is. Ezt látja egyáltalán a rendszerben? (Ha jól tudom pár hónapja abba minden belekerül) Ha nincs hozzáférése akkor természetesen letagadom. Vagy ha másképp nem megy arra gondoltam beviszek egy szakorvosi igazolást hogy nem befolyásol a gyògyszer semmit. Tudja valaki hogy működik ez ebben az esetben? Van rá esély hogy így nem végezhetek fokozott pszichikai megterhelést igénylő munkát?

2018. jan. 6. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Én amondó vagyok, hogy ez ne legyen téma az üzemorvosnál.


Kérd ki a pszihiáter, a háziorvos véleményét. Ha mindenkivel , mindenhol kukacoskodnának, akkor ember nem lenne ebben az országban aki dolgozik. 99%-nak magas a vérnyomása, 90% antidepresszánst, nyugtatót szed, 99% alkoholt fogyaszt, rendszeresen. Marha nagy a kereslet a megváltozott munkaképességűek irányában, az ország 60 %-a levan százalékolva és dolgozik valamit.


Nem kamionozni mész, nem repülőt vezetni, nem rendőrnek ... csak felszolgálni egy tányér levest.

2018. jan. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze, nem ezzel kezdeném. Arra vagyok kíváncsi hogy a nov. 1-től bevezetett új eü rendszerhez hozzáférve látja-e hogy milyen gyógyszert szedek? Elvileg abba most már minden recept bekerül. (Nincs chip-es személyim ügyfélkaput személyesen nem sikerült még intézni hogy megnézzem)
2018. jan. 6. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!