Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Orvos váltás hogy működik?

Orvos váltás hogy működik?

Figyelt kérdés
Van körzeti orvosom lakcím kártya szerint nála kötöttem ki de nem igazán vagyok megelégedve vele plussz már nem is lakom ott hanem egy közeli kisvárosba költöztem de a munka miatt maradt az eredeti címem. Kérdésem az lenne átjöhetek az itteni orvoshoz és ha igen mi ennek a folyamata?
2018. febr. 3. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Elmész az új orvoshoz, és megkérdezed, hogy vállal-e. Ha igen, akkor alá kell írnod egy papírt, hogy hozzájárulsz, hogy az új orvosnak átküldjék az egészségügyi dokumentációidat. Ezt a papírt el kell vinned a régi dokidhoz, és majd ők átküldik az új orvosnak a kartonodat.
2018. febr. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elmész a kiszemelt háziorvoshoz és megkéred vegyen át, ő majd átkéri a kartonodat, ha elvállal, nem is kell elmenned a régi háziorvoshoz. Ha ő nem vállal, addig keress, ameddig nem akad olyan aki átvesz.
2018. febr. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!