Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kisműtétnel mennyire kell...

Kisműtétnel mennyire kell levetkőzni?

Figyelt kérdés
Vallamnal lesz egy kisebb műtétem, hivatalosan kismutet. Nem altatnak, csak helyi érzéstelenítés lesz.

2018. febr. 16. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
A sterilitás miatt tartok tőle, hogy teljesen. Ha szerencséd lesz akkor csak derékig, de az biztos. Próbálj frissen vasalt bugyit meg nadrágot vinni magaddal és mondani, hogy nagyon ki van vasalva és most vennéd csak fel. Hátha beengedik. De ha mindent le is kell venni biztos letakarnak derékig. Nőgyógyászati műtétnél pl. Adtak hálóinget és azt nem kellett levennem.
2018. febr. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a körömágyamat(a lábujjamnál) műtötték, és ott az alsónadrág rajtam maradhatott.
2018. febr. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rendkívül értelmes válaszokat, sajnos nem sikerült értelmeznetek a KISMŰTÉT szót. :D
2018. márc. 5. 15:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Ambuláns műtétnek nevezzük azokat a kisebb beavatkozásokat, műtéteket, amelyeket általában helyi érzéstelenítésben végzünk és a műtétet követően, rövid megfigyelési idő után a beteg a saját lábán kísérő nélkül távozhat.
2018. márc. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én helyesen értelmeztem.
2018. márc. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!