Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A háziorvosom ki ír a maradék...

A háziorvosom ki ír a maradék 2 napra táppénzre vagy ezt utólag nem tudja módosítani? ( bővebben lent )

Figyelt kérdés

Sziasztok !!!


Történet egyszerű, múlthéten beteg lettem és elmentem a dokihoz. Azt mondta hogy ezen a héten szerdán kell visszamennem a táppénzes papírért ( mert azt kértem ). Már meggyógyultam, semmi bajom. Viszont megszeretném kérni a doktort hogy a hét maradék két napjára is írjon ki ( csütörtök,péntek ).


Kérdésem az hogy ezt megtudja csinálni ha megkérem ? Tudja ő módosítani a táppénzes papíron hogy meddig voltam beteg vagy nem ?



2018. febr. 20. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudja módosítani
2018. febr. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem befejezett szóval még nem adta le akkor simán megkérheted
2018. febr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És általában hajlanak is a módosításra vagy szigorúan nézik ? Van valakinek valami tapasztalata ezzel kapcsolatban ?
2018. febr. 20. 20:22
 4/4 anonim ***** válasza:
egy két napot gond nélkül megad, ha már hónapokat kérsz akkor adsz neki kenőpénzt de azt sem lehet sokáig húzni mert ha rájönnek tőled elveszik a tp-t viszont az orvos ellen eljárás indul
2018. febr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!