Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van itt olyan, aki igénybe...

Van itt olyan, aki igénybe vette már a székesfehérvári Endo-Kapszula Magánorvosi Centrum (Budai út 316. ) szolgáltatásait? Mik a vélemények?

Figyelt kérdés

Én konkrétan a terhesgondozásra gondolok. Pénteken megyek először hozzájuk 0. ultrahangra és ha jók lesznek a tapasztalataim, maradnék a terhességem végéig. De nyilván egyszerűbb a döntés, ha mások is megosztják tapasztalataikat!

Köszönöm!



2018. febr. 26. 20:55
 1/3 anonim válasza:

Szia!


Voltal ott vizsgalaton? Le tudnad irni a tapasztalatod? Milyen hely? Engem is erdekelne.

Koszonom

2018. márc. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia,

mindenképpen ajánlom, nekem semmilyen negatív tapasztalatom nem volt a klinikával kapcsolatban. Én rákszűrésre és ultrahangra mentem. A doktor rendkívül kedves és közvetlen, a vizsgálat nem volt kellemetlen, nem éreztem rosszul magam, mint ahogy az sztk rendeléseken szoktam. A nővérek is profik, barátságosak és segítőkészek. Egy perc késés sem volt, pontosan tartják az időpontokat, ennek ellenére az orvos minden kérdésemre válaszolt, nem éreztem úgy, hogy ki lettem volna dobva, csak mert jön a következő páciens. A környezet is szép, nem nyomasztó, mint az állami kórházak nagy része, a nőgyógyászatnak külön várója van, nem volt zsúfolt, nem tolongtak az emberek.

A terhesgondozással egy problémám volt csak, de ez is kiküszöbölhető, hogy a 11-13. héten aktuális kombinált tesztet már nem végzik a klinikán, azt máshol kell megcsináltatni, illetve az ott rendelő nőgyógyászok egyike sem vállal szülést, csak terhesgondozást.

A facebook oldalon is nagyrészt jó visszajelzések vannak, nekem is pozitív a tapasztalatom.

Ami még nagyon tetszik, hogy az eredményekért nem kell visszamenni, mindent kiküldenek e-mailben - a kiküldött fájl, jelszóval védett, így nem kerülhet illetéktelen kezekbe.

Szóval mindenképpen érdemes megpróbálnod!

2018. márc. 11. 12:06
 3/3 anonim válasza:

Koszonom szepen a valaszod! :)

Igen, a valaszodban veltem felfedezni valo- szamomra is nyomaszto mashol szerzett tapasztalatokat. Latom nem vagyok egyedul ezekkel sajnos.

2018. márc. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!