Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Körzeti orvos keresésben...

Körzeti orvos keresésben vagyok, nem szeretnék többé a régihez menni. Ha lesz valami bajom amíg nem találok újat, akkor bemehetek a sürgősségire, ellátnak?

Figyelt kérdés
2018. márc. 2. 18:35
 1/9 A kérdező kommentje:
Voltam már egynél, de nem akart átvenni. Most nem tudom, hogy izomláz-e vagy meghűltem, de érzem, hogy fájnak az izmaim.
2018. márc. 2. 18:37
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Az ilyen kedves szekánt páciensnek mindenhol örülnek! A sürgősségin pláne, úgyis unatkoznak!
2018. márc. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A sürgősségin nem fogadnak megfázással. Oda kórházi esetekkel mennek. Kb.8-12 óra várakozás után látják el őket. Izomlázzal meg azért nem kéne orvoshoz rohangálni. Hívd fel a számodra szimpatikus orvost és kérd meg, hogy vegyen át. Ha.nemet mond akkor a következőt stb stb. De sajnos egyik sem köteles átvenni ha nem tartozol hozzá. Ha nagyon beteg vagy bármelyikhez lemehetsz el fog látni egyszer. Azt nem meri megkockáztatni, hogy nagyon betegen elzavar.
2018. márc. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi bajod van a régivel? Izomlázzal el akarsz menni a sürgősségire? Te hány éves vagy?
2018. márc. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4: Az a bajom a régivel, hogy egy pofátlan kcsög.

Eddig már 2 évet fetrengtem végig lázban egy megfázásos időszakban, mert már akkor sem volt gyomrom elmenni hozzá. Hááát, nem izomlázzal készülök bemenni a sürgősségire, majd ha pont olyan --rul leszek mint tavaly, meg tavalyelőtt akkor.

2018. márc. 2. 19:06
 6/9 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

4: Az a bajom a régivel, hogy egy pofátlan kcsög. "


Bárhova mész, az első dolga felhívni a régi orvosod. Tudod, alig várják az ilyen betegeket...

2018. márc. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2 évig voltál lázas? Nehezen hiszem el. A láz nem betegség....még nem mondta senki? Lázasan nyugodtan menj be a sürgősségire....2-3 nap után talán sorra kerülsz. De ha betegen nem vagy hajlandó elmenni az orvoshoz arról nem ő tehet.
2018. márc. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ilyen stílussal ne csodálkozz ha nem vesznek át. Próbálkozz elővenni az udvarias arcod. Gyakorolj egy kis retorikát mert bunkó betegből jut elég az orvosoknak hivatalosan is. Nem gyűjtik be mások betegeit is.
2018. márc. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sürgősségi nem háziorvos helyett van. oda valóban sürgős, életveszélyes helyzetekben mehetsz. Keress mielőbb háziorvost aki átvesz, nem csak a körzetedbe mehetsz, bárhová, ahol elfogadnak és átkérik a kartonod.
2018. márc. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!