Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A háziorvosok miért nem...

A háziorvosok miért nem veszik komolyan, ha valaki tényleg beteg?

Figyelt kérdés

Szerintem rettenetesn rossz a rendszer, mert az iskolások, tiniknek oda kell menni minden szarral igazolást kérni,ha 2 nap alatt meggyógyul akkor is. Na meg ott vannak a kamusok,akik miatt a legtöbb azt hiszi, te is lógsz, meg sem vizsgál.

De persze az ilyeneknek szerencséje van, aki meg tényleg beteg...


2018. márc. 3. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem szoktam sűrűn beteg lenni, de mindig megvizsgál rendesen a háziorvosom, nem értem, miről beszélsz..
2018. márc. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
43%
Azért mert akik még mindig Magyarországon vannak azok az orvosok legalja akik nem kellettek külföldön. Nem is értenek a munkájukhoz meg nem is érdeklik őket az egész. Ennyi a sztori. Nálunk napi szinten történik olyan hogy valaki meghal mert félrekezelték vagy nem is kezelték. Mindenre felírják a cataflamot meg a augmentint aztán szevasz ha az sem hat akkor biztos influenza majd kipihened aztán fekete zsák a vége elég gyakran.
2018. márc. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A gyerekorvosok szemeteddebb ilten szempontból, átjelentkezni nem lehet, mert itt nem vesz át a felnőtt orvos.

Vissza se kell menned, ha beteg vagy. Hiába mondom, nem hiszi el. Volt, hogy bőgve mentem el. Én sem szoktam sűrűn odamenni. Nem csukja be az ajtót, melltartóban vagyok a takarítónő előtt. Aki be is kapcsolja a gépet, azzal kezdi, hogy az ügyeleti gépet megnézi, mikor dolgozni kezd.

Illetve hiába mondtam neki, hogy szerintem a vesémmel van gond, leszarta, nagyobb baj lett. Azt mondta vérvételre csak úgy tudna elküldeni, ha beutal kórházba.

A Lyme-kórral nem foglalkozott, mert idézem: "miért csak veled van gond, az öcsédet sose látom, nem tudok mit vele. Ekkor átmentem a felnőtt orvoshoz, hogy ugyanmár csináljon valamit, na ekkor az nagyon leoltotta, de mondta, hogy 18 éves koromig nem tud átvenni, ert a faluban így van a megállapodás.

Én meg a szüleimnek hiába mondom, hogy át kellene menni, mennyi gonoszságot csinál a nő.

2018. márc. 3. 15:24
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Környező település gyerekorvosához is átjelentkezhetsz, ha átvesznek. Inkább utazgass, ha ott jobban ellátnak.

2. Lehet, érdemes lenne panaszt tenni a betegjogi képviselőnél. Ha leírod mindazt, amit itt, és még a dokumentumokat is tudod csatolni hozzá, akkor elő fogják venni hivatalból. Talán akkor összekapja magát.

2018. márc. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!