Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » CUKOR Ha saját magam által...

CUKOR Ha saját magam által kialakulófélben lévő, orvosi faliképek által orvosi kezelésre javasolt cukorbetegségemre saját magam hívtam fel a meglátogatott orvosok figyelmét, és mégsem diagnosztizálták, hová fordulhatok jogorvoslatért?

Figyelt kérdés

Több éve szenvedek miatta, de az orvosom kiröhög, majd nem akar elküldeni az AIDS betegek közé, sem normális kivizsgálásra. Amire elküldött, ott is megaláztak, kiröhögtek. Most már kezdek megvakulni, alig tudok járni, és sok egyéb panaszom van. HOVÁ FORDULHATOK JOGORVOSLATÉRT?

Segítsetek légy szíves!



2018. márc. 6. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Pszichopatológus a te embered!
2018. márc. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Először rendezzük ezt a kérdést. Cukorbeteg vagy? Vagy te gondolod magadról? Hová küldött el vizsgálatra? Miért kellett volna HIV betegek közé küldenie? Eü.-i kérdésben betegjogi képviselőt kell keresni, de neki is értelmesen el kell mondani, mi a probléma.


Ha az a kérdés az, hogy cukorbeteg vagy-e, akkor elmész egy véradásra, ott megnézik a vércukrodat is vérvétel előtt. Vagy veszel a patikában vércukormérőt. Vagy elmész magán laborba terheléses vércukor mérésre, ha nem ad beutalót a doki - de akár válthatsz háziorvost is.

2018. márc. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem világos, hogy mi bajod is van, és hogy jön a cukorbetegséghez az AIDS.
2018. márc. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Na ez az, amit én sem értek, oda akart elküldeni, aztán azt mondta, hogy de ugye nem akarok oda elmenni. Mármint a fertőző betegek közé. Mert mivel nem cukorbaj volt, biztos valami fertőző dolog. Mert fertőző volt. Sajnos az egész családom is, és bárki, aki beült az autómba, vagy beszélgettem vele, torokgyulladást kapott, több éven keresztül. Állandó hasmenés, citromsárga színben, változó helyű izom- és belső fájdalmak. Antibiotikumot kaptam Lyme-kór ellen, de nem is volt. Vettek le többszörre vagy fél liter vért, de nem találtak semmit. Cukor:5. Úgy 6, hogy előtte este be kellett zabálnom sonkával, és be kellett rúgjak egy üveg vörösbortól. Orvosi utasításra, mert fél évig nem tudtam ráállni a jobb lábamra.

Tovább is van, mondjam még?

2018. márc. 7. 10:16
 5/6 A kérdező kommentje:

-fül- és bőrgomba,

-egy éjjel alatt kb. 1 liter izzadtság a tarkómból.

-napi 6-8 liter víz ivása, majd napi egy liter, mert ha megittam fél litert, hasmenésem lett tőle.

-gasztroenterológus szerint ilyen egészséges belsejű embert még nem látott.

-újabban sebeim nagyon lassan gyógyulnak,

-először szemüveg kellett, újabban kettőslátás.

Szerintem a cukromat nem mérték meg a laborban, csak ráírtak valamit. Jelenleg 22 és 30 között ingadozik az itthoni mérőm szerint, mert hát nekem is eszembe jutott, hogy vegyek. Szerintem ha akkor nem röhög ki, akkor még meg lehetett volna állítani a dolgot. Tönkrementem közben.

2018. márc. 7. 10:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Magánlaborba menj el és kérj terheléses cukor vizsgálatot IR-rel együtt. Ha cukorbeteg vagy, akkor az ezt ki fogja mutatni.
2018. márc. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!