Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan zajlik le az urológus...

Hogyan zajlik le az urológus orvosi beavatkozás?

Figyelt kérdés
Bocsi hogy ilyen rosszúl írtam le,de ezzel nem nagyon vagyok tisztában. Meg kérlek titeket hogy normális válaszokat írjatok. Köszönöm! :)
2018. márc. 18. 11:07
 1/3 anonim válasza:
59%
Mire gondolsz? A vizsgálatra? 1x voltam és a fél sztk tudta utána mekkora a farkam. Arról nem is beszélve hogy az ajtót nyírva hagyta az orvosnő, és a "nőver" is látott hogy megvoltam ilyedve és az amúgy teljesen átlagos farkam kb 4cm re össz e volt húzódva.
2018. márc. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A vizsgálatra.
2018. márc. 18. 11:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Férfiaknál vagy nőknél,mert nők is kiköthetnek ott?


Attól függ mivel mész oda,van konkrét baj amivel mész vagy általános szűrő vizsgálatra mész és hány éves vagy,férfi vagy e.



Tehát ha például fáj a heréje egy férfinak vagy fitymaszűkület gyanúja áll fel,akkor a vizsgálat szinte csak arra irányul.Elmondja a dokinak mi miatt jött,picit beszélgetnek,majd megkéri az orvos menjen a vizsgáló ágyhoz,ott majd a gatyát,boxert le kell húzni és ha here gond jött szóba akkor kézzel azt fogja áttapintani és esetleg ultrahanggal megnézni,ha fitymaszűkület gyanú van akkor a fitymát próbálja hátrahúzni,ott is esetleg a heréket áttapintja



Ha általános szűrésere ment el és 16 éves elmúlt,akkor heréket kézzel és uh-val megnézheti,fitymát hátrahúzhatja és prosztatát is megnézheti,tehát ha az első 2 vizsgálatot elvégezte akkor ággyal szemben kell állni,kicsi terpeszben és egy ujjal a fenékbe benyúlhat a prosztatát kitapinthatja.



Tehát nem mindegy mi miatt megy oda valaki.

2018. márc. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!