Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Petevezeték elkötése? Mi a...

Niceszisz kérdése:

Petevezeték elkötése? Mi a tapasztalat? Mik a műtét utáni szövődmények?

Figyelt kérdés

Olyanra vagyok kíváncsi aki már átesett ezen.

En attol félek hogy bezavar hormonálisan és rohamosan hízni fogok utána. Ez lehetséges?

Olvastam olyat is akinek folyton cisztái lettek a műtétet követő évek alatt?

Esetleg valaki tudna privibe ajánlani orvost?/Budapesten/ aki megcsinálja... a műtéttől nem félek csak az azt követő szövődményektől.



2018. márc. 19. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Nagynénémnek csinálták. Egyáltalán nem zavar be hormonálisan, hiszen semmi nem történik, ami bezavarhatna. Megmarad a petefészek, ugyanúgy termeli a hormonokat, menstruálni is ugyanúgy fogsz tovább, csak teherbe esni nem tudsz.
2018. márc. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%
ha még nincs gyerek, akkor nem ajánlom, ha már van, akkor semmi bajod nem lesz tőle. a gyermektelen nők nagyon megszokták szívni a műtét után.
2018. márc. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már húsz évvel ezelőtt volt ilyen műtétem. Semmi bajom nem lett miatta. Több ismerősöm is elvégeztette, náluk sem volt probléma.
2019. márc. 8. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!