Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyire fájdalmas a laborvizs...

Mennyire fájdalmas a laborvizsgálat?

Figyelt kérdés
Ezt a vizsgálatot mindig kerültem, most sem szándékszom menni. Csak érdekelne az ezzel együtt járó fájdalom szintje.
2018. márc. 27. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Semennyire nem fáj. Vért vesznek és jó idő.

A fogfájás ezerszer jobban fáj! :D

2018. márc. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
A menstruáció jobban fáj.
2018. márc. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel ez csupán a vérvételt jelenti, egyértelműen kijelenthető, hogy a szúrás maga nagyon csekélyke fájdalommal jár, szinte kevesebbel, mintha tűvel megszúrnád a kezed. Ami a kellemetlenséget jelenti az szinte kizárólagosan pszichés (lelki) okra visszavezethető rosszullét, az ájulásig vezető szorongás (magyarán dili). Ezt tapasztalatból állítom, mert fiatalabb koromban volt olyan, hogy elájultam vérvételkor. Ahogy aztán egyre gyakrabban előfordult, "begyakoroltam" a hozzáállást, amióta meg évente 2-3 alkalommal is sor kerül rá, lényegében semmi gondot nem okoz.
2018. márc. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kb. semennyire. Örök életedben meg úgysem tudod elkerülni.
2018. márc. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ennél minden fájdalmasabb
2018. márc. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!