Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vastagbéltükrözésem lesz...

Vastagbéltükrözésem lesz holnap, de így nem fogják tudni megcsinálni?

Figyelt kérdés
Moxalole porral kell előkészülnöm, mindent a leírás szerint csinálok, de a 10 tasak nem hat. Dél és 2 között ittam meg 1,5 liter vízben elkeverve, azóta is megittam vagy 1,5 liter folyadékot, 2-őt ír, 6-ig lazán meglesz és 6-8 között kell megint meginnom 10 tasakot 1,5 liter vízben feloldva. De eredmény semmi. Nem hat. :( Órák óta folyamatosan mozgolódnak a beleim, gázok jönnek, de ennyi. Székrekedéses vagyok viszont gondoskodtam arról az elmúlt napokban, hogy normálisan legyen székletem. Vagy nem is kellene ilyen gyorsan hatnia még?
2018. ápr. 2. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
46%

ha jön az ihlet, ülj rá a budira, és gondolj egy jó nagy szószos bigmacre

végső esetben ettől nekem mindig megindul a menet

2018. ápr. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A székletlazítóknak, hashajtóknak nem pár óra után van hatásuk. Legalább is az ilyeneknek. Több óra kell, hogy kifejtsék a hatásukat. Tehát lehet, hogy pont éjjel fog rád törni majd a dolog, vagy akár holnap reggel.

Egyébként miért gondolod, hogy enélkül nem fogják megcsinálni? Hallottál már beöntésről? Ahol nekem csinálták, ott pl. szó nem volt hashajtóról, közölték, hogy este 6 vagy 8 után már ne egyek, már nem emlékszem pontosan és másnap reggel jelentkezzek és beöntéssel indul a dolog. Tehát megoldják, ne aggódj.:)

2018. ápr. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez reggelre éppen megoldódik. Sicher!Ne aggódj emiatt.
2018. ápr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezen ne idegeskedj. Ahhoz hogy valami legyen több óra kell, de általában 14-16 óra is eltelhet mire lesz eredmény.

Arra számíts hogy lehet az éjszaka kellős közepén fogsz arra kelni hogy majd befosol. Simán elképzelhető.

2018. ápr. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Próbálj meg szerezni keserűsót az mindent visz
2018. ápr. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megnyugtató, hogy nem is kell neki azonnal hatnia.
2018. ápr. 2. 16:39
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mikor nekem csinálták két tasakkal kellett meginnom, nem tudom már mi volt a neve. Az elsőt délben kellett, a másodikat azt hiszem 6 óra múlva. Először én is az hittem nem fog hatni, mert órákig nem kellett, de aztán beindult, utána meg fogtam a fejemet, le se tudtam szállni a wc-ről és égett a végbelem, mint az állat. Nem is értettem minek kellett a második tasak, még a tükrözés előtt is jött belőlem. :D
2018. ápr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem hat azonnal, sőt...


Én olyan fajtát kaptam (Citrafleet), ami két tasakos volt. Elvileg egyiket a tükrözés előtti este, a másodikat aznap reggel kellett elfogyasztani.

Délután 5-kor ittam meg az első tasakot, az első székletem meg úgy fél 9 fele volt, aztán még hajnali kettőig szenvedtem:D Másnap igyekeztem korán meginni a második adagot, hogy mire este mentem a tükrözésre, lehetőleg már ne f.ssam össze magam...:D

2018. ápr. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

6 előtt elkezdődött... majdnem 6 órával az első pohár után. Tekintve, hogy most kell a második 10 tasakot meginni, nem tudom hogy fogok aludni. :D

Én reggel fél 10-re megyek.

2018. ápr. 2. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!