Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A páromnak valószinü eltört...

A páromnak valószinü eltört vagy megrepedt a bordája. Nem hajlandó orvoshoz menni. Szerinte úgy se csinálna semmit a doki. Tényleg nincs értelme? Én azért megnyugodnék ha legalább látná az orvos!

Figyelt kérdés
2008. okt. 29. 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nem árt, ha látja orvos, mert az eltört borda megsérthet belső szerveket. A baleseti sebészetre kell menni, onnan el fogják küldeni röntgenre. Ha nincs veszély a törésen kívül, akkor tényleg semmit sem csinálnak vele, maximum pihentetni lehet. Nekem 3 bordám tört el egyszer, a röntgen után az orvos csak annyit mondott, menjek haza. Arra azért készüljön fel a párod, hogy legalább 5-6 hétig fájni fog.
2008. okt. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon akarlak ilyesztgetni, de lehet belole nagy baj. Egyik ismeros igy halt meg nyaron. Leesett a gyumolcssfarol, eltort a bordaja ami kilukasztotta vegul a tudejet. Szoval komoly belso seruleseket okozhat, ha elmozdult.

Szerintem is jobb lenne megnezetni. Max nem csinalnak semmit es csak hazakuldik.

Ez az ismeros is hadakozott a doki ellen es amikor ki akartak hivni a mentot hozza azt mondta, hogy nem engedi, hogy hozza nyuljanak majd, es akkor a felesleges kiszallast majd fizetheti aki kihivta. Igy utolag persze mindenki mondogatja mar, hogy bar kihivtuk volna megis, de most mar keso.


Probald meg rabeszelni a parod. ha mas nem, meseld ezt el neki.

2008. okt. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!