Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fáj a vénám a branültől, mit...

Fáj a vénám a branültől, mit tegyek rá?

Figyelt kérdés
3 napig benne volt a tű és nem tudom mozgatni a kezem. Vizes borogatást tettem rá de ugy erzem csak rosszabb lett. Mikor fog elmulni? Mit tegyek rá?
2018. ápr. 3. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

Jegeld ill. vegyél patikában rávaló gélt, krémet.


Nekem csak pár órát volt a vénámban, de már akkor fájt amikor berakták. Mikor kivette a nővér, mondta, hogy nyomjam a helyét, majdnem be..tam a fájdalomtól, nem akartam mondani neki, hogy valamit nagyon elkottáztak, mert majd be vizelek a fájdalomtól, láttam nézett is rám, hogy na mi van ,nem akarok együtt működni, hogy nem nyomom mint állat xD

2018. ápr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"de ugy erzem csak rosszabb lett. Mikor fog elmulni? Mit tegyek rá?"


Nekem kb 2 hét alatt szűnt meg a fájdalom, pedig kezeltem a szúrás helyét.

2018. ápr. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi:) kegyetlen basszus
2018. ápr. 3. 22:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos én már rutinos vagyok mert vagy 10szer szúrták el a vénám vagy rakták be rosszul a branült. Az én tapasztalatom, hogy a hidegtől jobban fáj. Melegvizet fojass rá az enyhülést hoz. Infra lámpa vagy biopron lámpa. Az utóbbi nagyon jó rá csak baromi drága így kevés embernek van otthon. Meleg sóval teli zoknit is ráköthetsz. Változó mennyi ideig faj. Sajnos nekem volt ami több mint egy hónapig annyira fájt, hogy fogni alig tudtam.
2018. ápr. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Anya ajánlotta a bioptron lámpát, én meg lehurrogtam hogy ennyi erővel a sólámpa alá is beállhatok :D

Egyébként a hidegtől nekem is rosszabb lett, de most már tudom rendesen mozgatni.

2018. ápr. 6. 15:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak én sem hittem a.biopron lámpában de mikor már a falat kapartam annyira fájt úgy voltam vele túl sokat.nem veszíthetek. És csodálkoztam én is de jobb lett tőle. ☺
2018. ápr. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Remelem tobbet nem lesz ra szükségünk😊
2018. ápr. 6. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!