Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Bioptron lámpát tehetek a...

Bioptron lámpát tehetek a szememre? Használ?

Figyelt kérdés
Szemem egészsége érdekében szeretném használni. Színek nincsenek hozzá csak az alap Sárga. Azzal is működik, mert állítólag a zöldet javasolják. Ismerősöm azt mondta nem tenné szemre, de állítólag oda is jó. Ti mit mondtok?

2018. ápr. 8. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom csukott szemre, szemhéjon keresztül lehet világítani max 3 percig az alap sárgával.

Nekem nagyon régen volt egy szemgyulladásom ami sajnos roncsolta a látásomat is nem sokkal, de elég észrevehetően. Akkor a szomszédunk adta kölcsön a bemutató lámpáját hogy világítsak vele és jobb lesz. Ez volt már vagy 15 éve, a látásom jobb lett, mai napig nincs gond a szememmel mert évente járok megnézetni alaposan hogy nincs-e vele gond mert a munkám miatt baromira fontos az hogy a szemem rendben legyen látás szempontjából főleg, mert ha már picit is romlik és nem szúrok ki egy minimális hibát már kellhet szemüveg.

2018. ápr. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Meddig használtad a lámpát, míg észrevehető volt a javulás?
2018. ápr. 8. 16:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Csukott szemre szoktam használni. Egy csodaszer ez a lámpa. Van más néven olcsón is ugyan ez a lágylézer lámpa.
2018. ápr. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :)
2018. ápr. 8. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!