Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi a tapasztalatotok az Emla...

Mi a tapasztalatotok az Emla krémről (érzéstelenítő)?

Figyelt kérdés

Vérvételre, szuri előtt tényleg hatékonyan érzéstelenít? Aki használja, megosztaná a tapasztalatait?

(úgy tudom, hogy Mo-on elvileg nem kapható. Honnan szerezhető be a legkönnyebben?) Köszönöm



2018. ápr. 9. 22:58
 1/5 anonim válasza:
100%

Isteni, a legtutibb. Kár, hogy az én gyerekkoromban még nem volt. Örülök, hogy a fiamnak már van. Már én is csak ezzel járok, mert a para 37 évesen is bennem van.

Nekem kell egy órát rajta hagyni. Fél órát mondanak, de nekem egy óra kell. Lassú a vérkeringésem. És a fiamnak is. Inkább legyen több és mondjuk fél óra elteltével kenek rá. De tényleg tuti jó.

2019. aug. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sssaszem ***** válasza:
Emla krém tényleg érzéstelenít? Mit tapasztaltál? Mennyire lesz fájdalommentes a vérvétel? vagy az Injekció?
2019. aug. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Első hozzászóló, megértem. Én ugyanígy vagyok ezzel. Utálom az egész vérvételes procedúrát. Jó az sem mindegy ki veszi le a vért, volt hogy meg sem éreztem szinte, a szárnyas tűvel meg tényleg semmi. Megrendeltem én is a krémet. De a vérvételkor nem tudni melyik könyökhajlatból vesznek vért. Akkor melyikre kenje az ember? Mert az ott dől el általában amikor megnézik. Vagy tegyek mindkét könyökhajlatra?
2020. jan. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sssaszem ***** válasza:
Kedves utolsó! Láttam a videóban, hogy a gyereknek mindkét kezére tesznek Emla krémet, hogy ha az egyiken nincs olyan jó véna, akkor tudjanak máshol is vért venni. A Melbeourne Royal Children hospital Melbourne ott láttam videókat, hogy érzéstelenítő krémmel kenik be a térdet mindenféle invazív beavatkozás előtt. Nézd csak meg néhány videót és abból megtudod a választ.
2020. febr. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sssaszem ***** válasza:
Ja is van a hideg spray, ami elég gyorsan hat. Ezt is egy külföldi csatornán mutatják be.
2020. ápr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!