Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit csinalnak ortopedian?

Mit csinalnak ortopedian?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy egy honapja es kb 3hete nagyon faj a gerincem. Elmentem vele haziorvoshoz, irt cataflamot es valami kenocsot. Nem hatott. Bementem ugyeletre na ott adtak Contramal injekciot es az segitett. Elmentem vissza a haziorvoshoz, elmondtam,hogy mit mondtak ott (adjon a haziorvos beutalot ortopediara), adott is. Na hat holnapra van idopontom es nem tudom konkretan mit csinalnak ott. Utana kuldenek valahova?(marmint a vizsgalat utan),vagy hogy lesz? Koszonom elore is a valaszokat.😇
2018. ápr. 16. 08:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ortopédián csontozattal, mozgással összefüggő bajokat vizsgálnak, próbálnak segíteni rajta. Ha a gerinc fáj, akkor annak okát próbálják kideríteni, megjegyzem a gerinc koponyalaptól seggig tart, tehát elég hosszú, de sok különálló, meg összecsontosodott csigolyából áll, a gerincből (gerincvelőből) ágaznak ki a végtagokhoz futó idegek.
2018. ápr. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aha, ertem. Nekem azt mondtak az ugyeleten,hogy vagy servem van,vagy becsipodott egy ideg. Azt mondta a doki, hogy ad egy szurit, ha idegbecsipodesem van,elmulik. Na, nekem nem mulott el..igy szepen elijesztettek, hogy servem is lehet...
2018. ápr. 16. 10:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Félreértettél valamit!

A szuritól nem múlik el egy becsípődés!!


(Bp.-en tudok -olcsó és azonnali- megoldást a problémádra.)

2018. ápr. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Eskuszok azt mondta az orvos.

Az a baj, hogy en kb 300km-re lakom Bp-tol...

2018. ápr. 17. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!