Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Veletek volt olyan, hogy nem...

Veletek volt olyan, hogy nem vettek észre valamilyen betegséget, pedig odajártatok sokat?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 17. 10:03
 1/2 Ypszilon1980 ***** válasza:

15 éves korom óta rejtély egy betegség, vagy legalábbis tünet, ami van nálam, de minden negatív volt mindig is.

Anyám meg úgy halt meg sajnos, hogy hónapokig nem diagnosztizálták nála a daganatot.

2018. ápr. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nekem vesegyulladásom volt, odajártam hetekig. Végül már közterületem is rosszul lettem, hetekig hánytam, odamentem. Se vérvétel, se vizelet vizsgálat, semmi.

Elküldött hogy csináljak egy terhességi tesztet, még hozzá is tette, hogy meg tudom-e venni...

Vége, életveszély, szepszis.

2018. ápr. 17. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!