Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kisujj törés valaki segítene?

Kisujj törés valaki segítene?

Figyelt kérdés
Kb.1 hete eltört a kisujjam gipszsínbe rakták.A gipszelő azt mondta azért mert még dagadhat az ujjam és utána rendeset kapok.Viszont amit az orvos adott az kicsit ellenkezik vele.Két hét után leveszik és az van ráírva a papírra hogy torna.Ilyen kevés idő elteltével is lehet?Szerintetek gipszet fognak visszatenni?
2018. ápr. 17. 21:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Igaz nekem nem az ujjam, hanem a kézközépcsontom tört ( a kisujjam "folytatása"), de nekem 4 hét gipsz volt, közben egyszer cserélték, de mindkétszer normál gipszet kaptam. Utána sokáig kellett tornáztatnom, mert nem tudtam ökölbeszorítani a kezem. Csodálkoznék, ha 2 hét után levennék, de úgyis röntgeneznek még, látják majd, hogy mennyire forrt össze.
2018. ápr. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!