Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha valakit bevisznek ájultan...

Ha valakit bevisznek ájultan kórházba9, miért kötözik le? Nehogy elfusson?

Figyelt kérdés

Vagy miért????


Olvadtam itt...


2018. máj. 2. 12:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hol itt?
2018. máj. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Csak tippelek, mert nem vagyok egészségügyis, de józan logikával azért, hogy mikor felébred és ösztönösen felugrana, akkor ne boruljon le az ágyról és verje be a már amúgy is kótyagos fejét.
2018. máj. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hol olvadtad Beluska?
2018. máj. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Egy régebbi kérdésben. A lányt bevittek a sürgősségire és lekötözve ébredt.


Beluska, a kérdésre válaszolj, légyszi

2018. máj. 2. 12:38
 5/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem tudhatják mi miatt ájult el, és ha nem rácsos az ágy, vagy nem tudnak rá figyelni, akkor mikor felébredsz, ösztönösen tehetsz olyan hirtelen mozdulatokat, amitől kieshetsz.
2018. máj. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ja, hogy ők akarnak jót, mi???!

Rácsos ágyra kötözték oda a csajt, a két csuklóját, meg a bokáját Meg nem engedték ki pisilni se.


Ezt szabad, nem?????

2018. máj. 2. 19:57
 7/12 Ypszilon1980 ***** válasza:

Én nem tudom mi az eljárás, és mi az ami már nem engedhető meg, de milyen osztályon volt?

Képzeld el, hogy nem tudod hol vagy és hirtelen felébredsz, azt hiszed otthon vagy, stb. és fel akarsz kelni vagy valami, fix, hogy megijedsz hol vagy, van aki rögtön fel akar kelni, de ilyenkor az izmok még ernyedtek, eleshet, beverheted akármidet.

2018. máj. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ez egy 2015-ós esett volt, a sürgősségire vitték be.

De miután felébredt, se engedték el, mobilját elvették, elvették az értékeit

2018. máj. 2. 20:17
 9/12 A kérdező kommentje:

Mégvaz is oda volt írva, hogy Zalaegerszeg, szóval nem hiszem, hogy kamu.


De ez a protokol? Ha eszméletemet vesztem, becisznek, lekötöznek és elveszik az értékeimet?

2018. máj. 2. 20:18
 10/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ezeket úgy írtam, hogy csak tippeltem, de azt nem tudom, hogy mi a pontos protokoll, el tudom képzelni, hogy ez van a háttérben. Nem tudhatják ki az, milyen a személyisége, nem-e pszichopata, ilyesmi. De utána nyílván vissza kell adni mindent.
2018. máj. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!