Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Csütörtökön vérvételre megyek,...

Csütörtökön vérvételre megyek, nagyon félek hogy megint rosszul leszek? 16/F

Figyelt kérdés

Pánikbeteg, hipochonder vagyok, 10éves korom óta félek a vérvételektől, de eddig 1x sem voltam rosszul, múltkor kb (2 hónapja) ételallergia miatt kellett vérvételre menni, 2-3kémcsőre számítottam, erre 4-et vettek, már előtte is nagyon izgultam, utána is, amint kihúzta a tűt, arra gondoltam hogy rosszul leszek, és hirtelen felálltam, hangyás lett a kép, és kb az SZTK-ban lerohantam a 3.-ról ki a levegőre, ott pedig igy feküdtem még egy 10percet, most kell mennem teljes vérképre.

Az hány kémcső egyépként?

Félek hogy megint megfog ez ismétlődni, tippek?


2018. máj. 14. 20:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ne nézz oda, beszélgess a nővérrel valami tök más témáról.

Am vérveszteség szempontjából, mindegy hány csővel veszek le, nem jelentős.

2018. máj. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
Dehogynem jelentős, vérnyomásesést okoz. Ha meg egyébként is alacsony közeli, akkor sokat számít.
2018. máj. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
1es vagyok. Max pszichés a vérnyomásesés, nem a vérveszteség miatt.
2018. máj. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 sassszem ***** válasza:
Kérjél érzéstelenítést a fájdalom elkerülésére spray formában ez legalább enyhíti a fájdalmat.
2018. máj. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

De nem a fájdalomtól félek, hanem inkább pszchiésen, kiskoromtól kezdve már nagyon sokszor voltam vérvételen.

Soha nem lettem rosszul, csak a tegnapi alkalommal, de az a legnagyobb problémám, hogy nemlehet enni, inni, és a múltkor is 1 órát ültünk abban a *** SZTK-ban, de már most gyomorgörcsöm van a vérvétel miatt.

2018. máj. 15. 19:51
 6/13 A kérdező kommentje:

nem tegnapi*

khm 1 hónapi

2018. máj. 15. 19:51
 7/13 A kérdező kommentje:
2*
2018. máj. 15. 19:52
 8/13 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne inni?

Valószínű enni is lehetne, ha vérkép lesz csak.

2018. máj. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 sassszem ***** válasza:
Miért küldtek el vérvételre?
2018. máj. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Hát ebben az évben eddig 3 volt. Az 1. kb szeptemberben:Azt anyum kérte, évi 1-t mindíg magunktól, csak úgy ellenőrzésként, ajánlott.

Aztán 2hónapja, a laktózérzékenységem miatt, ételallergiákat néztek.

Most pedig azért, mivel télen nagyon sokat voltak beteg, olyan 2 hetente elkaptam 1 torokgyulladást, hosszú, a lényeg hogy már több hónapja mindkét fülem mögött van 1 4mm-s nyirokcsomó, és azért küldött el a háziorvos teljes vérképre.

2018. máj. 16. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!