Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A TB-t hogy tudom lemondani...

A TB-t hogy tudom lemondani külföldről?

Figyelt kérdés
Pár hónapja költöztem ki külföldre végelegesen(itt már biztosítva vagyok és állandó lakcímem van de még a magyarországi tartózkodási helyem megvan ami csak júniusban lesz lemondva ), viszont eddig Magyarországon éltem és fizettem magam után a tb-t ugyanis levelezőre jártam és a betegségem miatt nem dolgoztam hanem otthonról tanultam. Viszont nem tudom hogy ilyenkor magától megszűnik otthon a tb-m vagy be kell jelenteni? Ha be kell jelenteni azt hogy tudom megtenni innen külföldől? Sajnos azt nem tehetek meg hogy 19órát repülök Magyarországra csak azért hogy ott jelentsem ezt be.

2018. máj. 16. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
2018. máj. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

E 104-es nyomtatvány és a betegkártyád másolata.


Nekem ez elég volt, kijelentettek x dátummal, de ismerőssel - vidék - pl. szívóztak, menjen haza, stb.

2018. máj. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, a lakcím meg tökmindegy, én is be vagyok otthon jelentkezve, pedig már 1,5 éve Svájcban élek.
2018. máj. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!