Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyi idő alatt gyógyul meg kb?

Mennyi idő alatt gyógyul meg kb?

Figyelt kérdés

Tegnap volt annyi eszem, papicsban mentem ki fát vágni... a fejsze megcsúszott és a lábfejem teteje felé keletkezett egy 3 centis nyílt seb, tudtommal artériàt ért a vágás, inat szerencsére nem.

Összevarrtàk, most itthon fekszek vele felpolcolva.

Szertintetek mennyi időbe fog telni, mire meggyógyul, vagy legalàbb normálisan összeforr? Más is jàrt már így rajtam kívül?



2018. máj. 30. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Engedd meg, hogy gratuláljak a papucsban favágáshoz. Kb 6-8 hét, mire teljesen összeforr, de persze nem kell ennyi ideig feküdni.
2018. máj. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

És tudom, hülye ötlet volt, de tanultam belőle és inkább ha meleg van, akkor is felveszem az acélbetétesem munka közben.

2018. máj. 30. 10:16
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

:D


Szegény, ezt nagyon megszívtad... kb 6 hét, persze óvatosan már használáhatod előtte a lábad.


Apám is állandóan edzőcipőben flexel meg vágja a fát, eddig "csak" a cipőjébe bxta bele a baltát, meg nyírt bele flexszel, de állandóan veszekszünk vele.


Ő is addig fogja játszani, míg egyszer tényleg komoly baja lesz.

2018. máj. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!