Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Veletek volt olyan, hogy be...

Veletek volt olyan, hogy be akarta magyarázni a háziorvos, hogy anorexiás vagy, vagy éppen a súlyoddal piszkált?

Figyelt kérdés
Nem szélsőséges esetek. De, ha valaki vékony, főleg fiatalon és nem betegesen, még nem anorexiás.
2018. máj. 30. 21:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Csak azt nem értem hogy minek írod ezt ki ha utána nem halgatod meg az emberek véleményét csak azokét aki azt mondják amit hallani akarsz.

Gondolom azt akarod hallani hogy "nem nem vagy anorexiás az orvos a tudatlan azért ült évekig az egyetemen és csak neked van igazad"

Egyébként is hogy tudnánk megítélni nem írtad le hogy hány kiló és milyen magas vagy....

2018. máj. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha valóban nem vagy anorexiás, akkor miért lovagolsz ezen a témán hónapok óta? 16 éves koromig engem is mindenki anorexiásnak nézett, a szüleimmel együtt berendeltek pszichológushoz, olyanokat kérdezgettek, hogy miket szoktam enni, mi a kedvenc ételem, mire mondtam hogy a pizza, majd a szüleimtől is megkérdezték, ők azt mondták, hogy ha nem mondom előttük, akkor nem tudtak volna választani a pizza, a hamburger és a gyros között, utána megszólaltam hogy éhes vagyok, apáék meg mondták hogy akkor hazafelé menet beugrunk pizzáért :D Ezek után a pszichológus már nem nagyon kérdezett semmit, csak elküldött, mivel belátta hogy semmi bajom nincs, egyszerűen csak ilyen az alkatom. Még most is vékony vagyok, 178 centi, 56 kiló, 20 éves lány. Szerintem ne foglalkozz azzal, hogy mit mondanak az orvosok, mert az anorexia nem ott kezdődik, hogy valaki nagyon vékony, és csak saját magadat hergeled ezzel a hülyeséggel. Normál testsúllyal is küzdhet valaki komoly étkezési zavarokkal, és nagyon vékony ember is lehet egészséges, és ha ezt nem képes felfogni az orvosod, akkor váltsd le mert hülye.
2018. jún. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Néhány háziorvost emberek közelébe se szabadna engedni. 2 éves voltam, vittek dokihoz, a gyerekorvosom szabin vokt ezért a helyetteshez mentünk, akkoriban volt egy kis párnám amit mindenhova vittem és szopogattam a sarkát (szóval mint egy rakás másik 2 éves) doki rámveti szakértő szemeit és anélkül hogy akár a nevemet tudná megszólal "anyuka, ez a gyerek vagy drogos vagy alkoholista lesz" eddig épp becsiccsentve voltam... Egyszer. Meg egyet szívtam egy spangliból holland nyaralás alatt szóval azt hiszem nem kéne készpénznek venni bármit amit az orvos kiböfög
2018. jún. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!