Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Budapesten, endokrinológiai...

Budapesten, endokrinológiai vizsgálat magánban, nem horror áron?

Figyelt kérdés
Házidokim ,nem akar továbbküldeni, a gyógyszer mellett sem vagyok jól.Valami megbízható,nem túl drága kellene.

2018. jún. 5. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Budapesten nincs nem horror áron :-(

Legalábbis én nem találtam...

2018. jún. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi a nem horror ár?

Én pl. 12ezret fizetek alkalmanként. Ez horror?

2018. jún. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk az is sok,de bolond az orvosom,nem vagyok jól,és nem küld tovább,mert a vérkép jó.De csak fogyok és fogyok.
2018. jún. 5. 12:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Milyen gyógyszert szedsz, mennyit, és mióta?


Mit jelent pontosan, hogy "jó a vérkép"?


Milyen tüneteid vannak a fogyáson kívül?

2018. jún. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

L-thyroxin, vagy 8 éve. a doki csak a tsh.t nézte t3-t4

De nem akar elküldeni tovább mondtam,hogy ugyanolyan rosszul vagyok mikor kezdödött.Szőkad rólam a víz,nem bírom a meleget,csak lehúzott redőnynél,gyenge vagyok ,fáradt,állandóan csak aludnék,

alig bírok nyelni,mintha lenne valami a torkomban,sokszor be vagyok rekedve.sokat van hányingerem.

2018. jún. 7. 08:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Uhh... :(


Ezek tipikus tünetek, és sajnos a hozzáállás is tipikus.


Saját tapasztalatból beszélek, higgy nekem: az egyetlen út, ha a kezedbe veszed a gyógyulásodat. Lehet persze magándokival is, de úgy még drágább.

1. Szedd ezeket:

- napi 2-400 mcg organikus szelén, E- és C-vitaminnal _együtt_ bevéve;

- napi 2-4000 NE D-vitamin - igen, most, nyáron is;

- napi 500 mg magnézium;

- vastabletta, pl. NeoFerro Folgamma, kettesével, és szintén C-vitaminnal együtt - étkezésektől minél távolabb, és a magnéziumtól is;

- Omega3 kapszula, napi 1 vagy 2;

Pár héten belül a tüneteknek csökkenniük kell.

2. SOS-ben csináltass privátban labort:

fT3

fT4

antiTPO

antiTG

Ez a mi laborunkban összesen 8000 Ft (CentrumLab). Ha a közeledben csak a "megfizethetetlen" kategória van, akkor legalább az aTPO-t méresd meg, az a legfontosabb (az esetek többségében az jelzi az autoimmun gyulladás mértékét; kisebb számban az antiTG is).

3. Vedd vissza a glutént, a tejet, a cukrot, a szóját, a növényi olajokat. (Az olívaolaj és a kókuszolaj okés.) A teljes mentesség sokaknak használ, de nem mindenkinek; viszont ezekből tényleg jó kevesebbet fogyasztani.

Ja, és a jód tilos.

Írj, kérdezz nyugodtan, akár privátban is, segítek.

2018. jún. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!