Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fül mosás után csak rosszabb...

Bazsax1337 kérdése:

Fül mosás után csak rosszabb lett a hallásom. Valaki bírna segíteni?

Figyelt kérdés
Elmentem ki mosatni a fülemet mert zsír volt a bal oldaliba. A mosást az orvos a bal fülemmel kezdte, ki is jött aminek ki kellett, aztán rátért a jobb fülemre (amivel eddig semmi baj nem volt). A jobb fülem mosása után sokkal tompábban hallottam mint amilyen indokkal oda mentem, tehát ezelőtt a bal fülem volt bedugulva, mosás után a jobb fülem dugult be amivel eddig nem volt baj, sokkal jobban bedugult mint a zsíros bal fülem. Azt hittem hogy a hangos víz csobogás miatt nem hallok. Egy 10 perc múlva hányingerem lett, szédültem és úgy döntöttem hogy vissza megyek. Bele nézett azt mondta hogy a bal fülembe víz maradt de a jobb-ba nem látott semmit. Mind a kettőt ki szippantyúzta, a bal fülem sikeresen fel is sértette. Mondtam, mindegy. Hazajöttem. A bal fülembe még mozgott a víz éreztem. De a jobb fülemmel nem tudom mi van, nagyon rosszul hallok rá. Ebbe az a legrosszabb hogy én számítógépen zenét készítek és így egyszerűen nem lehet. A bal fülemre az éles hangokat sokkal hangosabben hallom és a mélyekből pedig kevesebbet. A jobb fülemre sokkal kevesebb magast hallok és a mély is csökkent. Nem tudom miért lehet ez. Az orvos mondta hogy semmi víz, sérülés és még hátramaradt zsír sincs.[Pont beteg vagyok, folyik az orrom komolyan, ezt csak azért írtam mert nem tudom hogy ez okozta a dugulást.]
2018. jún. 6. 15:51
 1/2 ficsjo válasza:
Keress egy másik fül-orr-gégészt,én is így jártam,az első véresre kaparta a jobb-fülem,irtózatos fájdalmak közepette.Az afrikábol ide nősülő Mohamed észrevétlen,helyre hozta ,azóta is csak hozzá járok.Jobbulást!
2018. jún. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is másik fül-orr-gégészt javasolnék. Mellesleg épp a megfázás is okozhat füldugulást, mivel a fül az orrból szellőzik. Ezért is lehet az, ha mindkét orrlyukad egyszerre fújod ki, nem pedig felváltva, akkor éppen bele is préselheted a hallójáratodba a trutyit. DE mivel neked a fülmosás okozott gondot - mellesleg mindig mind a két fület kimossák, akkor is, ha csak az egyikkel van a probléma -, ezért merném javasolni a másik szakorvost.

2018. jún. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!